Rzęsy metodą objetościową VOLUME RUSSIAN STYLE 2D-8D.

Peeling kawitacyjny
11 listopada 2014
perfecta1
Bon podarunkowy do naszego salonu
11 listopada 2014
sylwestrowe-006

Która z kobiet nie chciałaby mieć grubych i gęstych rzęs? Niestety nie wszystkie panie zostały tak hojnie obdarzone przez Matkę Naturę. Wybawieniem może okazać się dla nich zagęszczanie rzęs metodami objętościowymi.

Zagęszczanie rzęs polega na dodaniu objętości naturalnym rzęsom, które są słabe, cienkie, jasne i niezbyt gęste. Nadaje oczom wyrazistego wyglądu, a spojrzeniu – głębi. Rzęsy stają się grubsze, ciemniejsze i pełniejsze. Tylko profesjonalnie przeszkolona kosmetyczka może przeprowadzić zagęszczanie rzęs. Rodzaj rzęs, ich grubość, długość, a nawet kolor i stopień podkręcenia dobierane są indywidualnie; kosmetyczka kieruje się upodobaniami i potrzebami klientki; ze względu na swoją wiedzę i doświadczenie to ona podejmuje ostateczną decyzję co do wyglądu rzęs.

Zagęszczanie rzęs metodami objętościowymi to przyklejenie tylu rzęs, by stworzyć wrażenie gęstości włosków i jednocześnie nie obciążyć oczu. Rzęsy wykorzystywane podczas tych zabiegów są lżejsze i bardziej sprężyste niż rzęsy używane do wydłużania rzęs metodą 1:1